Ana içeriğe atla

Ücretsiz Dernek Programımıza Etkinlikler kısmı eklendi.

Öztek DERNEK TAKİP programımıza sizlerin isteği doğrultusunda Etkinlik Modülü ekledik.  Ücretsiz yazılımımıza eklediğimiz etkinlik modülümüz ile dernek etkinliklerini kayıt altına alıp , tahsilat, harcama , vb analizleri hızlı ve basit bir şekilde yapabileceksiniz.
A-     Nasıl etkinlik eklerim?
Dernektakip.comsitemize giriş yaptıktan sonra , soldaki menülerden Dernek İşlemleri başlığını tıklayıp altında açılacak olan menülerden “Etkinlik İşlemlerini Tıklıyoruz” , açılan   sayfada , üst kısımda yer alan  Etkinlik Ekle butonuna tıklıyoruz, karşımıza açılan Etkinlik kayıt formuna gerekli bilgileri girip kaydet butonuna basıyoruz.
Dolduracağınız alanlardan ücret kısmı , eğer etkinliğe katılım ücret karşılığı olacak ise , tahsilatlarda varsayılan ücret olarak geliyor.

B-     Etkinlik Tahsilatını nasıl kayıt altına alırım…
Yine sol menüden Kasa girişi başlığını tıkladığımıza açılan bağış ve diğer Tahsilatlar menüsüne tıklıyoruz. Açılan sayfada üye ismini seçtikten sonra Tahsilat Konusunu Seçin kısmından etkinlik tahsilatını seçiyoruz , bu kısmı seçince altta Etkinlik Seçiniz kısmı çıkıyor tahsilata konu olan etkinliği seçip ödenecek miktarı girerek etkinlik tahsilatını tamamlamış oluyoruz.
Not:ödenecek miktar kısmında etkinlik kaydında oluşturduğumuz varsayılan fiyat gözükür farklı miktar yazmak isterseniz değiştirebilirsiniz.


C-     Etkinlik Analizi / Değerlendirmesi Nasıl yapılır?
Etkinlik değerlendirmesi , yani etkinlik için harcadığımız miktar ve etkinlikten gelen geliri kıyasladığımız kısımdır. Bunun için  Sol menüdeki Cari İşlemler Başlığına tıklayınca açılacak olan menülerden cari hesap dökümüne tıklıyoruz.
Karşımıza Açılan sayfada  “Arama yapılacak metni Giriniz” yazan  ksıma etkinlik ismini yazıyoruz , otomatik olarak etkinlik ismi çıkacaktır. Seçip Arama yap Butonuna tıklıyoruz.
Bu kısımdan tüm yapılan Harcamaları ve tahsilatları kalem kalem görüntüleyebilir , Excele aktarabilirsininiz.  En alt sağ kısımda ise Kasa Durumu yazan Kırmızı çerçeveli kısımda net gelir, yada gideri görebilirisiniz…


NOT: Tüm sorularınızı  http://dernektakip.com/aciklama.php  kısmındaki formumuzdan bize sorabilirisiniz…

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dernek Takip Programı

Öztek yazılım tarafından hazırlanan ücretsiz programlardan birisi de dernek takip yazılımıdır. Online olarak çalışan program, dernek yönetim sistemi olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekile hazırlanmıştır. SMS kullanımı tüm programlarda olduğu gibi bu programda da ücretlidir. kullanmak zorunlu değildir. SMS ile bilgi aktarmak istemezseniz ek bir ücret ödemesiniz...
Dernek takip programı esnek ve kolay kullanım ara yüzü ile her seviyede internet kullanıcısına hitap etmektedir.   
Genel özellikleri:
Üye Yönetimi
Üye EklemeKan Grubuna Göre Üye SorgulamaŞubeye Göre Üye ListelemeGruba Göre Üye ListelemeDuruma Göre (Aktif / pasif)Üye ListelemeÜye DüzenlemeÜye Aktif/Pasif İşlemi Gelir Gider Hesaplamaları
Tek Tuşla Güncel Durum ListelemeTarihler Arası Gelir Gider RaporuÜye İsmine Göre Gelir Gider DurumuBağış Gelirleri ListelemeAidat GelirleriBilgileri Excele Aktarmak.Gider YönetimiFirma YönetimiDemirbaş Yönetimi
Aidat Sistemi
Toplu aidat borçlandırma

Ücretsiz Dernek Takip Programı- Üye İşlemleri anlatımı

Programın sitesi : dernektakip.comDernek Takip Programı Sitesi

Dernek Takip Programı Excel dosyasından toplu üye eklemek...

Dernek Takip Programı Excel dosyasından toplu üye eklemek.... Yapmanız gereken öncelikle Menüden excel dosyasından üye ekleme kısmına tıklayın.açılan sayfada sağ tarafta örnek dosya var tıkladığınızda bilgisayarınız inecektir. elinizdeki üye bilgilerini bu şablona göre düzenleyip excelden üye ekleme sayfasının sol kısmındaki dosya yükleme kısmına tıklayıp yüklenecek dosyayı seçiniz. dosyayı yükle butonuna bastığınızda sağ tarafta örnek dosyanın olduğu yerde şube ve grup seçeneklerini seçeceğiniz alan gözükecektir. buradan Üyeleri ekleyeceğiniz şube ve grubu seçip üye listesini ekle butonuna bastığınızda işleminiz tamamlanacaktır.

Kaynak : Öztek Toplu SMS